Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'custom_excerpt_length' not found or invalid function name in /sprzatanie-biura/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Sprzątanie jednorazowe? Dlaczego warto zamówić i co może wejść w zakres usługi?

Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale bardzo często również wizytówka firmy. Warto zatem zadbać, by prezentowało się naprawdę dobrze i od czasu do czasu skorzystać z jednorazowej, kompleksowej usługi świadczonej przez profesjonalną ekipę sprzątająca.

Bez względu na to czy w biurze sprzątamy samodzielnie czy też korzystamy z obsługi firmy sprzątającej, codzienne porządki najczęściej są dość pobieżne i ograniczają się do ścierania kurzu z biurek i urządzeń biurowych, porządkowania dokumentów, odkurzania i mycia podłogi. Nawet codzienne mycie biurka na nic się jednak nie zda, jeśli nie zadbamy o biuro jako całość i od czasu do czasu nie wykonamy porządków generalnych.

Zakres usług

Jednorazowa usługa sprzątająca może obejmować:

Dlaczego kompleksowe sprzątanie jest ważne?

Po pierwsze, dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie pracowników. Kurz, bakterie i roztocza gromadzą się nie tylko na biurkach i podłodze, ale również na drzwiach, lampach, klawiaturze komputerów. Drobnoustroje, jak wiadomo, mogą powodować obniżenie odporności, alergie, bóle głowy, a to z kolei oznacza mniejszą wydajność. Kompleksowe sprzątanie pozwala zapewnić przyjazne, bezpieczne miejsce pracy.

Po drugie, robi pozytywne wrażenie na zaglądających do biura klientach. Porzekadła mówią, że nie ocenia się książki po okładce, a ludzi po wyglądzie. Ale prawda jest taka, że nieustannie to robimy. I tak jak nie wyobrażamy sobie, by na spotkanie biznesowe pójść w t-shircie i wytartych dżinsach, tak też nie powinniśmy pozwolić, by nasze biuro odstraszało klientów. A nawet najbardziej lśniące biurko nie zrobi wrażenia, jeśli po otwarciu szafy wypadnie z niej sterta nieuporządkowanych dokumentów, a zza szyb nic nie będzie widać. Biuro to wizytówka firmy. Warto o nią zadbać.

Google Plus