Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'custom_excerpt_length' not found or invalid function name in /sprzatanie-biura/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303

Prace porządkowe na zewnątrz. Czym może się zająć firma sprzątająca?

Posprzątanie biura czy zakładu pracy często nie jest jedynym problemem związanym z utrzymaniem czystości. Bo przecież wokół budynku jest jeszcze obszar, o który trzeba zadbać. Na szczęście większość firm sprzątających oferuje usługi o charakterze kompleksowym, obejmujące zarówno sprzątanie w firmach i domach, jak również w ogrodach i na posesjach.

Jakie prace może wykonać firma sprzątająca?

 

Koszenie

Firmy sprzątające dysponują sprzętem o odpowiedniej dla danej powierzchni mocy. Dzięki temu szybko poradzą sobie z trawą nawet na dużych powierzchniach. Co więcej, mogą nie tylko skosić trawę, ale też zadbać o to, by zieleń była zdrowa i ładnie wyglądała. W tym celu wykorzystują np. wertykulatory, które oczyszczają trawnik z filcu i napowietrzają glebę.

 

Pielęgnacja zieleni

Pielęgnacja zieleni nie kończy się na dbaniu o trawnik. Na życzenie klienta może objąć również takie czynności jak przycinanie żywopłotu, przycinanie drzew iglastych czy wycinanie zeschniętych lub chorych drzew.

 

Odśnieżanie

Jeśli powierzchnia posesji jest duża lub też na jej terenie znajduje się sporo magazynów, odśnieżanie może okazać się poważnym wyzwaniem. Profesjonalne firmy posiadają nowoczesne, trzybiegowe odśnieżarki – o dużej mocy i zwrotności. Bez problemu uporają się zatem zarówno z wąskim alejkami jak również z parkingami o dużej powierzchni.

 

Zamiatanie

Jesienią – liście z drzew, w lecie – pety, połamane gałązki drzew, przywiane z koszy papierki, piasek czy kurz. Na posesji zawsze jest coś do sprzątania. Firmy z tym zadaniem radzą sobie bardzo szybko, gdyż dysponują zamiatarkami o dużej mocy. Co więcej, mogą nie tylko pozamiatać śmieci, ale też od razu pozbierać je do kosza, czy też spryskać dany teren wodą, dzięki czemu kurz nie będzie się unosił.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy sprzątającej?

 

Google Plus